Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Kányád község portálja

RSS Twitter   

Falvaink

 
 

Hírek

 
 

Polgármesteri köszöntő

Tisztelt látogató!

Kányád Község Önkormányzatának Képviselő testülete nevében szeretettel köszöntöm minden kedves vendégünket településünk megújult honlapján!

Nagy öröm és megtiszteltetés számomra, hogy internetes kalandozása során felkereste községünk hivatalos weblapját.

A következő oldalak megtekintésével kettős célt szeretnénk elérni: egyrészt bemutassuk községünket, másrészt hasznos és fontos információk, valamint szolgáltatások közzététele révén erősítsük a Polgármesteri Hivatal ügyfélbarát, szolgáltató jellegét.

Látogatása során megismerkedhet községünk történelmi múltjával, jelenével, értékeivel, kulturális életünkkel. Tájékozódhat Kányád község közéletéről, elolvashatja az Önkormányzat Képviselő testületének rendeleteit, határozatait. Megismerheti községünk történetét, nevezetességeit, intézményeit és egyesületeit, betekintést nyerhet a a község oktatási-, kulturális- és sportéletébe, valamint információt kaphat rendezvényeinkről, ünnepeinkről.

Bízom abban, hogy honlapunk hozzájárul ahhoz, hogy az érdeklődők mindig a legaktuálisabb képet kapják községünkről, annak életét színesítő rendezvényeiről.

Barangoljon hát továbbra is kedvére honlapunkon és kívánom, hogy e látogatás György Sándor polgármesterkellemes és hasznos perceket szerezzen. Ha pedig sikerült felkelteni érdeklődését, a virtuális kirándulás után kérem, tapasztalja meg Kányád község vendégszeretetét a valóságban is!

Tisztelettel,

György Sándor

polgármester

Ízelítő írásainkból

  • Falvaink

  • Honlapkészítés

Kosaras bál

A Kányádi Toró Tibor Általános Iskola pedagógusai az idén is megszervezt...

Abránfalva Abránfalva

A közeli Szabárcs-hegyen, a település legmagasabb pontján, állítólag Sze...

HonlapkeszitesHonlapkészítés elérhető áron

Read more

 
 

Fotógaléria

Jásfalva
Image Detail
Kányád
Image Detail
Hlavathy Károly...
Image Detail
Czire Alpár fot...
Image Detail
Ége
Image Detail
Kányád
Image Detail
Ön itt van: Home Kezdőlap kategória Polgármesteri köszöntő